renata@adverto.com.pl 22 751 00 05 ul. Podróżna 9A 05-092 Sadowa - Łomianki

Jesteśmy rodzinną firmą, zajmująca się produkcją reklamy wizualnej, od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie, pozwala nam na świadczenie profesjonalnych usług i dostarczanie najwyższej jakości produktów.

O firmie

Lata doświadczenie pozwoliły nam dowiedzieć się wszystkiego o: materiałach, technologiach, montażach i rozwiązaniach w dziedzinie reklamy wizualnej, świetlnej oraz oklejaniu samochodów.

Rynek reklamy, to jedna z najszybciej rozwijających się branż, generując co krok nowe możliwości. Dlatego naszym celem, jest ciągłe śledzenie nowości, zmian, postępów i innowacji, tak by móc zaoferować Państwu, to co najlepsze w optymalnej cenie.

Posiadamy własny, profesjonalnie wyposażony warsztat oraz kadrę profesjonalistów, co gwarantuje naszym Klientom, kompleksową obsługę od projektu do jego realizacji.

W ramach działań kompleksowych, tworzymy nowoczesne elementy reklamy wizualnej, takie jak m.in.: kasetony reklamowe, pylony reklamowe, tablice, litery i znaki przestrzenne, wyroby z plexy, drewna, metalu, w tym konstrukcje stalowe i aluminiowe.

Oprócz reklamy wizualnej, specjalizujemy się w oklejaniu samochodów, zarówno pod kampanie reklamowe jak i dla Klientów indywidualnych. Posiadamy bogate doświadczenie w zmienianiu kolorów aut oraz wyklejaniu ich grafiką. Zgrany, doświadczony zespół i duże możliwości techniczne pozwalają nam na bycie liderem w tej dziedzinie.

Zadzwoń już teraz!

22 751 00 05

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty